Tři dny křesťanské spirituality s P. Vojtěchem Kodetem, OCarm.

9.5.2014 - 11.5.2014

Ve dnech 9. až 11. května 2014 pořádá Pastorační středisko brněnské diecéze a Karmelitánské nakladatelství oblíbenou akci Tři dny křesťanské spirituality. Pozvání letos přijal karmelitán P. Vojtěch Kodet, který v pátek 9. května 2014 v 19.00 hodin v aule Biskupského gymnázia (Barvičova 85, Brno) zahájí setkání přednáškou Provokující Ježíš.

V sobotu 10. května 2014 v 9.00 hodin přoběhne tamtéž celodenní rekolekce s tématy Síla lásky, Dotek milosrdenství a Nový začátek. Sobotní rekolekce nenavazuje na páteční přednášku a lze ji absolvovat samostatně. Sobotní program se doporučuje absolvovat celý včetně mše svaté v 16.00 hodin.

Není třeba se předem přihlašovat. Oběd si lze objednat a zakoupit na místě ráno před začátkem programu.
V rámci rekolekce bude možno zakoupit knihy Vojtěcha Kodeta i další duchovní literaturu (široká nabídka titulů z distribuce Karmelitánského nakladatelství)

Tři dny křesťanské spirituality ukončí v neděli 11. května 2014 bohoslužba v kostele svatého Michala (Dominikánské náměstí) se začátkem v 9.00 hodin.
Po ní bude následovat autogramiáda v knihkupectví U Michala (Dominikánské nám. 8, Brno).

Více plakátek