V troubské a střelické farnosti uctí oběti První světové války

7.9.2014

V obcích troubské a střelické farnosti nedaleko Brna uctí v září 2014 oběti První světové války u místních pomníků padlých.

Harmonogram:

Troubsko (na náměstí u pomníku padlých) dne 7. září 2014 ve 14.30 hodin proběhne za účasti místního duchovního správce a paní starostky vzpomínková pobožnost.

Střelice (na náměstí u pomníku padlých) dne 7. září 2014 v 16.30 hodin proběhne za účasti místního duchovního správce a pana starosty vzpomínková pobožnost

Ostopovice (u památníku padlých - v ulici Polní) dne 14. září 2014 v 15.00 hodin proběhne za účasti místního duchovního správce a pana starosty vzpomínková pobožnost.

Brno- Bosonohy (u pomníku padlých, Bosonožské náměstí) dne 21. září 2014 v 15.00 hodin proběhne z aúčasti místního duchovního správce vzpomínková pobožnost.