Brněnské betlémy 2013

24.12.2013

Velké bannery s vánoční kometou na chrámech v moravské metropoli budou již po šesté pro všechny zájemce upozorněním, že v kostele je možné od 24. prosince po celé vánoční období zhlédnout zajímavý historický betlém.

Brno: Tato akce v Brně proběhla poprvé v roce 2007 a od té doby je každoročně návštěvníkům nabízena prohlídka betlémů nejen v centru města, ale nově také v dalších brněnských kostelech. Pro snadnou orientaci a informace o historii betlémů je vydán tiskový propagační materiál – brožurka s historií jednotlivých betlémů, která je zdarma k dispozici v brněnských kostelech i na turistických informačních centrech. Součástí brožury je také časový rozpis, kdy je možné betlémy v jednotlivých kostelech navštívit. Letos se nabídka rozrostla o další desítku brněnských betlémů.

Více na www.krestanskevanoce.cz