Fara v Nemoticích - nabídka ubytování

21.11.2013

Budova fary leží v blízkosti kostela nad obcí Nemotice v okrese Vyškov. Slouží nejen pastoračním aktivitám farnosti, ale také k rekreačním účelům. Je po rekonstrukci vnitřních prostor zařízená k ubytování až dvanácti osob.

V interiéru je kuchyň s veškerým vybavením, dále větší společenskou místnost, kaple, dvě menší místnosti, koupelna a dvoje toalety. K faře patří poměrně velká zahrada s ohništěm. Obec Nemotice leží v blízkosti Chřibů a Ždánického lesa, je obklopena kopcovitou krajinou a nacházejí se zde památky, jako například zřícenina hradu Cimburk, přírodní útvary Kazatelna, či Kozel (cca 8 km). V dosahu je také koupaliště v Koryčanech či Haluzicích.
Obcí prochází železniční trať Brno - Veselí nad Moravou a v blízkosti obce vede cyklostezka.

Cena za ubytování v příloze.

Kontakt na správce: Mgr. Michael Korbička, Ph.D.,
e-mail: mkorbicka@seznam.cz