Přípravy Křesťanských Vánoc 2013 v brněnské diecézi

20.11.2013

Měsíc listopad nabízí každým rokem příležitost vzpomenout na naše blízké zemřelé, ale také podmanivou atmosférou podzimní přírody a dlouhými večery připomíná blížící se adventní čas. Specifické kouzlo čtyř týdnů adventu a období Vánoc každoročně dotváří i mnoho zajímavých příležitostí k jejich plnějšímu prožívání.

Nedílnou součástí této nabídky je druhý ročník projektu Křesťanské Vánoce. Přípravy jsou již v plném proudu. Na webové stránky www.KrestanskeVanoce.cz se začínají přihlašovat jednotlivé farnosti.

Probíhají poslední přípravy tisku letošní verze brožurky Betlémy, která zve návštěvníky k prohlídce betlémů a vánočních programů v brněnských kostelech. Tato brožurka bude k dispozici nejen v těchto místech, ale i na informačních centrech, ve volnočasových a kulturních zařízeních a ve školách.
Je potěšitelné, že letos se její nabídka na území města Brna rozrostla o další desítku kostelů.

Všechny nové informace mohou zájemci najít také na výše uvedeném webu.