Přirozené plánování rodičovství v praxi

13.4.2013

Na sobotu 13. dubna 2013 připravuje Centrum naděje a pomoci (CENAP) se sídlem v Brně (Vodní 13) odborný intenzivní seminář věnovaný problematice praktického využití metody přirozeného plánování rodičovství.

Seminář je určen pro zdravotníky, poradce PPR a všechny, které daná problematika zajímá a chtějí se více dozvědět, tedy i pro ty, kdo se věnují pastoraci rodin. Motivací k pořádání semináře je skutečnost, že správná informovanost o metodě je veřejností pohodnocena. Přitom se jedná o vysoce spolehlilvou metodu nejen k vyhnutí se početí, ale napomáhá při řešení příčin neplodnosti a dalších problémů. Z hlediska morálního pracuje CENAP zcela v souladu s učením katolické církve. Informace o činnosti organizace je též na www.cenap.cz. U každého programu jsou volně přístupné letáčky ke stažení.

Církevní budovy