Na vánočních koncertech zazní i Pavlicova Missa brevis

29.12.2012

Musica animata ve spolupráci s farnostmi Třebíč město, Jaroměřice nad Rokytnou a Moravské Budějovice pořádají řadu vánočních koncertů.

Vánoční koncerty se budou konat v sobotu 29. prosince 2012 v 19:15 hodin v kostele sv. Martina,

v neděli 6. ledna 2013 v 16:00 hodin v kostele sv. Markéty v Jaroměřicích nad Rokytnou

a v neděli 6. ledna 2013 v 19:00 hodin v kostele sv. Jiljí v Moravských Budějovicích.

Na koncertech zazní koledy a vánoční písně v podání chrámového sboru farnosti Třebíč Jejkov SERAFÍN a komorního pěveckého sboru InCanto z Třebíče. Velký smíšený pěvecký sbor MUSICA ANIMATA spolu s Malým smyčcovým orchestrem provedou české pastorely F. Milčinského, J. Michaličky, J. I. Linka a T. N. Koutníka.

Vrcholem koncertu bude Missa brevis Jiřího Pavlici pro sóla, pěvecký sbor a orchestr.

Vstupné dobrovolné. Sledujte www.animata.cz.