Cyrilometodějský geocaching

29.11.2012

V rámci oslavy jubilea 1150 let od příchodu svatých Cyrila a Metoděje na Moravu nabízí Diecézní centrum mládeže brněnské diecéze ve spolupráci s ADM v Olomouci možnost zapojit se do Cyrilometodějského geocachingu.

Pokud je v okolí některé farnosti místo zasvěcené sv. Cyrilu a Metodějovi (kostel, kapli, sousoší, významné místo spojené s tradicí o jejich působení), je možné do 29. listopadu 2012 na e-mail dcm.brno@biskupstvi.cz poslat informace o tomto místě. Mezi povinné základní informace patří: fotografie místa (ilustrativní – velikost 0,5 - 1MB), krátký popis místa (historie, význam ..cca), GPS souřadnice kde bude "keška". Je třeba také ustanovit zodpovědnou osobu, která bude administrátorem této kešky.

Více o geocashingu na geocaching.cz