Výstava návrhů na kostel v Brně – Lesné

16.7.2012 - 21.7.2012

Soutěžní návrhy na návrh stavby církevního objektu kostela blahoslavené Marie Restituty v Brně – Lesné bude možné zhlédnout na výstavě, která proběhne ve dnech od 16. do 21. července 2012 v prostorách brněnského biskupství (Petrov 2).

Brno: Soutěž na návrh stavby církevního objektu kostela blahoslavené Marie Restituty v Brně – Lesné byla vyhlášená 14. února 2012 Biskupstvím brněnským. Do soutěže bylo předloženo dvacet dva návrhů. Vyhlašovatel v plném rozsahu přijal stanovisko hodnotící poroty, že v další fázi budou autoři čtyř porotou vybraných návrhů vyzvání, aby na kolokviu diskutovali, jak přistupují v návrzích k zapracování připomínek poroty. Konečné doporučení hodnotící poroty bude poté přibližně za měsíc.

Všech dvacet dva návrhů bude možné zhlédnout na výstavě, která proběhne ve dnech od 16. července do 21. července 2012, v pracovní dny od 10.00 – 17.00 hodin (v sobotu 21. července od 9.00 – 11.30 hodin)