Noc kostelů 2012 v televizi Noe

1.6.2012

Televize Noe připravila pro své diváky na 1. června 2012 speciální živé vysílání věnované letošní Noci kostelů. Komponovaný program Noc kostelů 2012 začne stejně jako samotná akce v 18.00 hodin.

V kontinuálním čtyřhodinovém přímém přenosu uvidí diváci rozhovory se zajímavými hosty z řad organizátorů i duchovních z České republiky i Slovenska, živé vstupy z kostelů v Praze, v Brně a v Ostravě a zajímavé krátké dokumenty vztahující se k tématice chrámů a kostelů. Diváci televize Noe budou moci v každé hodině také soutěžit a vyhrát zajímavé ceny. Premiérové vysílání z Noci kostelů je alternativou pro ty, kteří z nejrůznějších důvodů nemohou navštívit chrámy osobně, ale také pobídkou těm, kteří se rozhodují, zda se letošní Noci kostelů ještě zúčastnit.