Petrovský areál ožil biblickými postavami

20.5.2012

Ve čtvrtek 17. května 2012 ožil areál katedrály svatých Petra a Pavla a jeho blízké okolí biblickými postavami ze Starého a Nového zákona, které více než tisícovce dětí připravily nezapomenutelný JEDEN DEN NA PETROVĚ.

Diecézní katechetické centrum s pomocí zaměstnanců biskupství a mnoha dalších dobrovolníků tak již po druhé připravilo pro děti z různých farností brněnské diecéze den plný překvapení a neopakovatelných zážitků. Jeden den na Petrově se pro děti stal událostí, při níž se setkaly s otcem biskupem Vojtěchem Cikrlem, s generálním vikářem Jiřím Mikuláškem, navštívily brněnskou katedrálu a areál Petrova, Denisovy sady, kapucínské zahrady i kostel sv. Michala na Dominikánském náměstí. Při hrách na různých stanovištích se potkávaly s biblickými postavami ze Starého i Nového zákona, které s chutí ztvárnili zaměstnanci brněnského biskupství.

Fotogalerii z akce naleznete zde.

Foto: Věra Čižmářová