Jeden den na Petrově 2012

17.5.2012

Ve čtvrtek 17. května 2012 zaplní brněnský Petrov a jeho okolí více než tisíc dětí, které přijedou z různých farností brněnské diecéze se svými kněžími, katechety a učiteli náboženství, aby společně prožili JEDEN DEN NA PETROVĚ.

Diecézní katechetické centrum pro ně připravilo s pomocí zaměstnanců biskupství a mnoha dalších dobrovolníků zajímavý program. Jeden den na Petrově bude pro děti událostí, při níž se setkají s otcem biskupem Vojtěchem Cikrlem, s generálním vikářem Jiřím Mikuláškem, navštíví brněnskou katedrálu a areál Petrova, Denisovy sady, kapucínské zahrady i kostel sv. Michala na Dominikánském náměstí. Při hrách na různých stanovištích budou „potkávat“ biblické postavy ze Starého i Nového zákona.

Plakátek