Tarsan opět v Brně

4.3.2012

Amatérské divadlo Spojené farnosti uvede v neděli 4. března v 17.00 hodin v sokolovně v Brně-Řečkovicích (Vážného 2/19) reprízu autorského muzikálu o svatém Pavlovi z Tarsu nazvaném TARSAN.

Brno: Představení TARSAN mělo premiéru loni v dubnu a za necelý rok soubor odehrál čtrnáct představení ve čtyřech krajích České republiky.

Během sto dvaceti minut může divák prostřednictvím dvaceti pěti ochotníků souboru Spojení farnosti (ze Zbraslavi, Rosic, Ořechova u Brna, Zbýšova, Oslavan, Blízkova a Brna) navštívit nejrůznější místa na Blízkém východě a ve Středomoří v 1. století našeho letopočtu a prožít spoustu zajímavých dobrodružství.

Více informací, fotografie nebo recenze některých vystoupení naleznete na stránkách www.spojenefarnosti.czweb.org

A jak uvádí autor muzikálu, redaktor Radia Proglas Luděk Strašák: " Vstupné je dobrovolné(školáci do 15 let polovic)".

Fotografie v plném rozlišení najdete v komprimovaném souboru. Jejich autorem je Viktor Steingart)

Další informace: strasak@proglas.cz