Sbor Santini vystoupí v Duchovním centru v Brně Lesné a v Tvarožné

9.10.2010
Římskokatolická farnost Brno Lesná ve spolupráci s pěveckým sborem SANTINI z Telče si vás dovolují pozvat na benefiční koncert duchovní hudby, při kterém zazní výběr z duchovních děl naší i světové sborové literatury a Missa brevis in C (KV220) a Litaniae de Beata Maria Virgine (KV109) pro sóla, sbor a orchestr od W. A. Mozarta. Koncert se uskuteční v sobotu 9. října 2010 v 17 hodin v Duchovním centru P. Martina Středy a bl. Marie Restituty v Brně Lesné (Nezvalova 13). Účinkuje smíšený pěvecký sbor SANTINI z Telče za doprovodu Cordial string quartet z Náměště nad Oslavou.
Dobrovolné vstupné bude věnováno na stavbu kostela v Brně Lesné.

Římskokatolická farnost Tvarožná ve spolupráci s pěveckým sborem SANTINI z Telče si vás dovolují pozvat na koncert duchovní hudby, při kterém zazní výběr z duchovních děl naší i světové sborové literatury a Missa brevis in C (KV220) a Litaniae de Beata Maria Virgine (KV109) pro sóla, sbor a orchestr od W. A. Mozarta. Koncert se uskuteční v sobotu 9. října 2010 ve 20 hodin v kostele sv. Mikuláše ve Tvarožné. Účinkuje smíšený pěvecký sbor SANTINI z Telče za doprovodu Cordial string quartet z Náměště nad Oslavou.
Vstupné dobrovolné.

Více na www.santini-telc.cz a csquartet.webnode.cz.