Týden modliteb za mládež 2010 v Brně

21.3.2010 - 28.3.2010
V týdnu od 21. do 28. března 2010 bude církev ve svých modlitbách obzvlášť pamatovat na mládež.

V těchto dnech bude probíhat Týden modliteb za mládež (TMM). Pokud byste se chtěli do modlitby za sebe navzájem zapojit můžete každý den (text Týdne modliteb za mládež najdete na webových stránkách www.brno.signaly.cz: text z Písma svatého, texty z promluv Benedikta XVI., podnět k zamyšlení a návrh osobního úkolu, a přímluvy na každý den týdne ).

Pokud byste se chtěli modlit společně, tak v Brně bude příležitost před mší svatou na těchto místech:

• v neděli 21.3. 2010 v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně (mše v 9 hodin)
  • v pondělí 22.3. v kostele Nenebevzetí Panny Marie v Brně u jezuitů (mše v 19 hodin)
  • v úterý 23.3. v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně (mše v 19 hodin)
  • ve středu 24.3. v kostele Nenebevzetí Panny Marie v Brně u jezuitů (mše v 19 hodin)
  • ve čtvrtek 25.3. v kostele Panny Mariue pomocnice křesťanů v Žabovřeskách (mše v 18 hodin)
  • ve čtvrtek 25.3. v kostele Svaté rodiny v Grohově ulici v Brně (mše v 19 hodin)
  • v pátek 26.3. v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně (mše v 17.30 hodin)
  • v sobotu 27.3. při Diecézním setkání mládeže v katedrále (mše v 15 hodin)