Moravský metropolita Jan Graubner přednáší v Brně

19.11.2007
Ve svém novém projektu přednášek s názvem Tajený svět víry pozvala Moravsko-slezská křesťanská akademie (MSKA) k účasti devět významných osobností, aby promluvily na devíti fakultách Masarykovy univerzity v Brně o aktuálních poznatcích jejich profesní a odborné působnosti.Na přípravě programu se spolu s MSKA podílí Vysokoškolské katolické hnutí v Brně a záštitu nad celou akcí převzal rektor Masarykovy univerzity Petr Fiala.

Mons. Jan Graubner, arcibiskup olomoucký a metropolita moravský přijede do Brna 19. listopadu 2007. Téma jeho přednášky zní: Olomoucké arcibiskupství – jedna z nejstarších správních institucí Moravy a vize dnes. Setkání pokračuje mší v 19.00 hodin ve studentském kostele Nanebevzetí Panny Marie „u jezuitů“ a následnou debatou tamtéž.

Konání přednášky: 19. listopadu, 17.30 hodin, Filozofická fakulta, Arna Nováka 1, aula FF

Další informace: www.mska.biz, tel.: 545 223 159; 607 987 661.