Pouť skautů brněnské diecéze 2007

28.4.2007
V pořadí již 17. pouť skautů brněnské diecéze k jejich patronovi, sv. Jiří, se uskuteční 28. dubna v Klentnici.Klentnice: Po Rajhradě, Vranově u Brna, Předklášteří u Tišnova a Žďáru nad Sázavou míří letošní - v pořadí již sedmnácté - skautské putování do Klentnice. Stejně jako v předchozích letech je očekávána účast tří až čtyř set skautů, skautek, vlčat, světlušek a dalších poutníků z brněnské diecéze.

Pouť začne v sobotu 28.4. v 11.00 hodin procesím od kostela sv. Jiří v Klentnici k Sirotčímu hrádku, kde bude v 11.30 hodin celebrovat bohoslužbu brněnský biskup Vojtěch Cikrle. Na 13. hodinu je připravena divadelní hra o sv. Jiří, škola žonglování, výtvarná dílna a sportovní hry. Slavnostní požehnání v kostele sv. Jiří v 18.00 hodin skautskou pouť ukončí.

Další informace: http://skautskejweb.free.fr.