Co se stalo s Ježíšem?

3.4.2007
Pašijovou hru o životě, smrti a slavném vzkříšení Ježíše Krista představí žďárští farníci také letos, a to v úterý 3. dubna ve 20.00 hodin. Žďár nad Sázavou: Věřící ve Žďáru nad Sázavou prožívají již více než deset let netradiční přípravu na Velikonoce. Velikonoční svátky neslaví jen v kostele, ale snaží se události o životě, smrti a vzkříšení Ježíše Krista přiblížit také ostatním obyvatelům svého města. V postní době zkoušejí, nacvičují, šijí kostýmy, aby se v úterý pašijového týdne představili se svým představením: Co se stalo s Ježíšem?

Hru pod širým nebem shlédne každoročně několik tisíc diváků.

Letos se přírodní amfiteátr na sídlišti Libušín stane dějištěm působivého večerního představení, v němž vystupuje stovka účinkujících, v úterý 3.4. ve 20.00 hodin.

Více informací Michael Kubík , tel/fax – 566 620 207, nebo http://www.pasije.zdarsko.cz