Adventní koncert v Brně-Líšni

9.12.2006
Nadace pro radost a Salesiánské středisko mládeže zvou na Adventní koncert v sobotu 9. prosince v 19 hod. v hale SaSM na Kotlanově 13 v Brně-Líšni.Vystoupí Máša a Adam Kubátovi v pásmu "Písně krajiny mé duše". Zazní písně hebrejské, ruské, vlastní aj. s doprovodem kytary.

O přestávce bude uspořádána prodejní výstava výrobků líšeňských skautů a skautek. Výtěžek věnují skauti na splátku dluhu za stavbu Střediska mládeže.

Bude otevřena výstava fotografií přihlášených do fotosoutěže Líšeň dnes k 700. výročí první ověřené zprávy o kostele a obci Líšeň.

Nadace pro radost obdrží na koncertě "Cenu za rozvoj místní filantropie za rok 2005" od Nadace VIA.

Koncert je poděkováním dárcům a příznivcům. Pro všechny vstup volný. Srdečně zve správní rada Nadace pro radost