Setkání s Marií Svatošovou v Brně

15.11.2005
Setkání s Marií Svatošovou, zakladatelkou hospicového hnutí v naší zemi, se při příležitosti její autogramiády uskuteční v úterý 15. listopadu od 16.30 hodin v knihkupectví Cesta u kostela sv. Jakuba v Brně na Rašínově ulici.Brno: Autogramiáda knih Marie Svatošové a knih kněze Ladislava Kubíčka, zvláště dotisku jeho knihy Až k prolití krve, se uskuteční v úterý 15. listopadu od 16.30 do 18.00 hodin v knihkupectví Cesta (http://www.cestabrno.cz) v Rašínově ulici v Brně. Marie Svatošová je zakladatelkou hospicového hnutí v naší zemi a povídat si s ní bude možné i o radostném poselství kněze Ladislava Kubíčka.

Při této příležitosti bude na knihy nakladatelství Cesta a Karmelitánského nakladatelství poskytována sleva 10%.