Vzpomínková slavnost v Křižanovicích

19.6.2005
Římskokatolický farní úřad v Křižanovicích, obec Křižanovice a Konfederace politických vězňů České republiky Vás srdečně zvou na vpomínkovou slavnost, která se koná v neděli 19. června 2005 ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie, Křižanovice u Bučovic, okr. Vyškov.Vzpomínková slavnost je věnována válečným obětem a obětem zla totalitního nacistického a komunistického režimu v naší farnosti.

Na památku bude odhalena pamětní deska P. Janu Číhalovi a P. Metoději Nebojsovi. S vděčností Pánu Bohu za prožívaný dar svobody a s nadějí do budoucna bude požehnán znak Jihomoravského kraje, který bude vedle našich obecních znaků umístěn v kostele.

Podrobné informace včetně programu jsou k dispozici na plakátku (formát DOC).

Další informace: duchovní správce farnosti: P. ICLic. Mgr. Jan Nepomuk Martin Bejček, OSB tel.: 517380046, 737414780.