Týden modliteb za jednotu křesťanů v Brně

20.1.2005
V rámci Týdne modliteb za jednotu křesťanů, který má letos jako moto citát „Kristus – jediný základ církve“ (1 K 3,1, - 23) se v Brně uskuteční dvě modlitební setkání.Brno: Společné modlitby za účasti zástupců křesťanských církví působících v Brně, které bude v přímém přenosu přenášet Radio Proglas, se uskuteční 20. ledna 2005 v 18.00 hodin v kostele sv. Augustina (nám. Míru - Masarykova čtvrť).Božím slovem poslouží Miroslav Kubíček, farář Církve československé husitské.Zpěvem doprovodí Schola kostela sv. Augustina.

Pontifikální bohoslužbu za jednotu křesťanů bude celebrovat brněnský biskup Vojtěch Cikrle v neděli 23. ledna 2005 v 9.00 hodin v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně. Zpěvy doprovodí Dómský smíšený sbor pod vedením Petra Kolaře.