Autoři KNA v Brně

12.11.2004 - 14.11.2004
Program doprovodných akcí Karmelitánského nakladatelství na knižním veletrhu Svět knihy Brno 2004 ve dnech 12. - 14. listopadu 2004. Stánek KNA č. 207 najdete v pavilónu D brněnského Výstaviště.Sobota 13. listopadu, 15:00 hodin, literární kavárna:
Jaro Křivohlavý
Známý český psycholog, univerzitní profesor PhDr. Jaro Křivohlavý, CSc. (1925) je autorem řady knih a odborných publikací. Pro KNA ale nyní napsal knihu O odpouštění. O tom, že právě schopnost odpouštět je předpokladem duševního a duchovního zdraví přesvědčí i návštěvníky brněnského veletrhu.

Neděle 14. listopadu, 11:00 hodin, literární kavárna:
Max Kašparů
Jáhen, psychiatr a spisovatel Max Kašparů si zřídil svou ordinaci přímo na kůru barokního kostela. Přijďte si poslechnout tohoto strhujícího vypravěče. Přijďte se zasmát, a protože "humor není smáti se, ale lépe věděti," také něco dozvědět. O druhých i sami o sobě. Beseda spojená s autogramiádou.