Vojtěch Kodet představil v Brně novou edici duchovní literatury

29.9.2004
Akce Karmelitánské nakladatelství od A do Z proběhla v brněnském knihkupectví Academia ve středu 29. září od 17.00 hodinBrno: Na nové knížky, své oblíbené autory i dění v redakci Karmelitánského nakladatelství semohli zeptat návštěvníci literárního odpoledne v brněnském knihkupectví Academia na Náměstí Svobody. Akce, která završila "měsíc Karmelitánského nakladatelství v Academii" začala ve středu 29. září 2004 v 17:00 hodin.

Představený karmelitánů v ČR a autor několika úspěšných knih P. Vojtěch Kodet představil novou edici duchovní literatury, jejímž se stal garantem.

Ředitel nakladatelství P. Jan Fatka pak promluvil o současnosti firmy a jejích záměrech do budoucna. Součástí odpoledne byla nejen prezentace karmelitánských knih, ale též představení nového ročníku karmelitánských mešních vín.

Pořádalo: Karmelitánské nakladatelství, Kostelní Vydří 58
Knihkupectví Academia, literární kavárna, Náměstí Svobody 13, Brno.