Nabídka České biblické společnosti

5.4.2004
Česká biblická společnost (ČBS) obdržela koncem minulého roku prostřednictvím Japonské biblické společnosti finanční dar, který z větší části pokryl náklady na vytištění 5 000 kusů malé kapesní Bible bez DT knih, v měkké vazbě. Rozměrem připomíná malou cihličku, 98 x 142 x 50 mm, 1304 stran. Jedná se o jednosloupcovou novou sazbu, bez odkazů a poznámek.ČBS tuto Bibli nabízí pouze církvím a jednotlivcům (pro misijní účely), kteří si ji koupí, nebo objednají přímo u ČBS. Bible není určena do distribuční sítě a do dalších knihkupectví. Prodávána bude za režijní cenu 130,- Kč a bez jakýchkoliv množstevních slev.

K osobnímu odebrání bude připravena v Domu Bible počínaje dnem 5. dubna 2004. ČBS dává přednost placení v hotovosti, nebo převodem v co nejkratší době. Pokud budete chtít tyto Bible poslat poštou, bude Vám ČBS účtovat poštovné a balné. Po dohodě s dárci takto získané peníze ČBS použije na realizaci výstavy o vzniku Bible, kterou již začala sestavovat v Domu Bible. Proto potřebuje peníze co nejdříve.