Na kolech okolo Třebíče

11.10.2003
Na pouť na kolech se farníci z Třebíče vydali kolem svého města, a to v sobotu 11. října v 9.00 hodin.Třebíč: Cesta okolo světa to zrovna nebyla, ale okolo svého města ano. Na kolech okolo Třebíče se vydali farníci v sobotu 11. října v 9.00 hod. od fary u kostela sv. Martina. Cesta vedla přes Kracovice, Stařeč, Červenou Hospodu, Řípov, Ptáčov, Dobrou Vodu, Kožichovice, Střítež a okrajovými částmi města Třebíč. Trasa byla dlouhá asi 35 - 40 km.

A o něco později, v úterý 28. října se věřící vydají v menším okruhu okolo Třebíče pěšky. Pouť, na kterou jsou zváni děti, mládež i dospělí, bude zahájena při mši v 8.00 hod. v kostele sv. Martina. V rámci oslavy státního svátku chtějí věřící 28. říjen prožít jako pouť a modlitbu za své město.