Pastorační středisko zahájilo provoz internetových stránek

8.9.2003
V den svátku narození Panny Marie, 8. září, zahájilo Pastorační středisko při Biskupství brněnském provoz svých internetových stránek na adrese http://pastorace.biskupstvi.cz.Brno: Stránky mají být podle slov kněze Petra Nešpora, referenta pro pastoraci v brněnské diecézi, k dispozici kněžím, jáhnům a těm, kteří v pastoraci pracují, současně ale mohou být inspirací všem, kteří se jakkoliv zajímají o život církve v jedné z největších diecézi v naší republice. Čtenáři se mohou těšit na aktuální informace o připravovaných akcích, k dispozici jsou důležité kontakty na specifické druhy pastorace a za zmínku stojí nabídka nejrůznějších vzdělávacích kurzů pro duchovní i laiky (např. Teologický kurz, kurz Katecheta či kurz Akolyta, kurzy vzdělávání v oblasti Bible, kurzy aranžování květin, ap.), protože právě oblast vzdělávání považuje brněnské pastorační středisko za jednu z priorit v náplni své činnosti.