Večerní misijní škola komunity Emmanuel

2.10.2001
Katolická komunita Emmanuel v Brně chystá v nastávajícím školním roce otevření druhého běhu Večerní misijní školy. Škola je zaměřená na věroučnou, osobní a duchovní formaci frekventantů a na praktickou zkušenost s misijními akcemi od evangelizace na ulici po cílené akce např. na středních školách. Je určena pro mladé věřící (nejen katolíky) ve věku 18 - 35 let.
V uplynulém školním roce proběhl první ročník školy. Kurs absolvovalo 11 frekventantů, kteří se takto připravili k aktivní práci ve farnostech. Do nového roku vstupujeme zkušenější, s konkrétními plány a také s týmem doplněným o absolventy prvního běhu.

Pravidelné schůzky se budou konat týdně v prostorách komunity Emmanuel v Brně. Začátek výuky plánujeme na 2. října 2001.
Kontakt je možný přes email misijka@centrum.cz. Pokud se chcete dozvědět podrobnosti, můžete také navštívit stránku http://www.emmanuel.cz/vecerka.htm, kde naleznete více informací i případné kontakty na organizační tým.