Poutní místo Vranov u Brna si v roce 2010 připomíná 770. výročí zjevení Panny Marie

Jedno z nejvýznamnějších poutních míst Vranov u Brna bude rok 2010 prožívat jako jubilejní, protože od zjevení Panny Marie vranovské uplyne 770 let.Vranov u Brna: Při příležitosti prožívání Jubilejního roku 770.výročí zjevení Panny Marie na Vranově u Brna, uděluje v roce 2010 otec biskup Vojtěch Cikrle milost plnomocných odpustků pro poutní místo Vranov u Brna a to v první soboty v měsíci a během poutního období v měsíci září, při dodržení obvyklých podmínek (přijetí svátosti smíření, přijetí svatého přijímání, návštěva kostela a modlitbou Otče náš a Věřím v Boha a modlitba na úmysl Svatého Otce).

Další informace o poutním místě, o programu poutí a programu v Duchovním centru sv. Františka z Pauly:
Tel. 541 239 023, www.dc-vranov.katolik.cz, dc-vranov@katolik.cz.

Plakátek.