Kniha Papež Benedikt XVI. v České republice

V prodejní síti Karmelitánského nakladatelství (KNA) je k dostání publikace pojednávající o třídenní apoštolské návštěvě papeže Benedikta XVI. v České republice, jež se uskutečnila 26.-28.9.2009.Vedle velkého množství barevných fotografií, které zachycují různé okamžiky z třídenní návštěvy Svatého otce, přináší publikace také všechny proslovy, homilie a pozdravy papeže Benedikta XVI.

Dále zde najdete proslovy prezidenta České republiky Václava Klause, kardinála Miloslava Vlka, brněnského biskupa Vojtěcha Cikrleho, předsedy České biskupské konference arcibiskupa Jana Graubnera, předsedy Ekumenické rady církví v ČR Pavla Černého, rektora Univerzity Karlovy Václava Hampla, zástupce studentů akademické obce Jaroslava Lormana a pozdrav zástupce mládeže Vladislava Janouškovce.

Tato kniha přináší vzpomínku na návštěvu papeže v České republice a také nám připomíná jeho poselství.

Převzato ze stránek Tiskového střediska ČBK.