Katolik.cz nabízí interaktivní seznam farních webů z celé ČR

Na Slavnost narození sv. Jana Křtitele (24.6.) zveřejnily internetové stránky katolik.cz aktualizovanou a přepracovanou rubriku „Rozcestník farností“ - http://farnost.katolik.cz/.Brno: V databázi je nyní k dispozici téměř 500 odkazů na farní webové stránky z celé České republiky. Seznam farností si lze zobrazit nejen podle diecézí a děkanátů, ale také podle krajů, či podle názvu (kliknutím na počáteční písmeno z názvu farnosti) nebo využití hledání dle názvu farnosti nebo zadáním alespoň části názvu farnosti.

Jedná se o jeden z nejrozsáhlejších interaktivní seznam webů farností na českém internetu. Jak se tato rubrika bude rozvíjet do budoucna, záleží ve velké míře také na aktivitě návštěvníků webu a na správcích farních webů, kteří mají nejen možnost vložit nový odkaz na farnost, ale také v případě potřeby aktualizovat stávající údaje o farnosti.