Adventní akce v kostele sv. Michala v Brně

Na první neděli adventní se u sv.Michala v Brně uskuteční představení br.Gabriela M.Částka „SMRT V KATEDRÁLE“, začátek v 16,30 hod.DUCHOVNÍ ŽIVOT PRO KAŽDÉHO probíhá každé 1.a 3.pondělí, tj. 4.prosince a 18.prosince 16,30-18,00 hod. u sv.Michala v Brně, vchod z Dominikánské ul.

ADVENTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVA na téma „KRÁSA JE CESTA CÍRKVE“ se uskuteční v pátek 8.prosince 16-18 hod, a v sobotu 9.prosince 10-12,14-18 hod. u sv.Michala, Brno, Dominikánská.

Od 3.adventní neděle 17.12.2006 do 7.1.2007 se koná v Brněnském angeliku při kostele sv.Michala v Brně, Dominikánská ul.„SETKÁNÍ MEZI UMĚNÍM“. Zúčastní se ho se svými díly výtvarníci a výtvarnice: Eva Mužiková, Eva Ulrichová, Lukáš Štefan Albert, Veronika Planerová, Dana Marková, Borek Bayer, Pavel A.Kryl, Sylva Lacinová, Hana Langová, Jana Ondrušová-Wünchová. Denně 17-20 hod, neděle 9,30-12,17-20 hod.