Kompendium Katechismu katolické církve - Katechismus v otázkách a odpovědích

V těchto dnech vychází v Karmelitánském nakladatelství Kompendium Katechismu katolické církve.Jedná se o stručnou a srozumitelnou příručku katolické víry a morálky, která rozvíjí jak klasická nadčasová témata (Desatero, život ze svátostí, život v církvi atd.), tak specifické problémy moderní doby (individuální svoboda, nová situace rodiny, lidská práva atd.) i palčivé morální otázky (rozvod, eutanázie, potrat atd.)

Hlavní přednosti tohoto průvodce Katechismem:

• Přiměřený rozsah shrnující základní body katolické víry a morálky.
  • Příloha obsahující hlavní společné modlitby a základní formulace katolické nauky.
  • Přiměřená náročnost - cílem kompendia je srozumitelný text vedoucí k pochopení katechismu katolické církve.

Může tedy být dobrým pomocníkem nejen lidem věřícím, ale i těm, kdo ve víře v Krista teprve začínají hledat odpovědi na otázky života.

Kniha je k dostání ve třech různých provedeních.

Adresa na které najdete Kompendia: