Nabídka akcí v Duchovním centru na brněnském sídlišti Lesná

Duchovní centrum, Římskokatolická farnost Brno - Lesná, Nezvalova 13, konečná tramvají 9 a 11, Vás zve na následující akce:
  • Každou neděli v květnu od 18:00 hod na Májové pobožnosti v kapli sv. Antonína ve žlebu pod Loosovou ulicí u Lesné.
    Přístup od Divišové čtvrti zahrádkářskou kolonií nebo z Loosovy ulice.
  • Ve středu 10.5. v 19:00 hod. na komorní koncert klasické a duchovní hudby (písně a árie světových i našich klasiků v podání studentů zpěvu JAMU).
  • V neděli 14.5. v 15:00 hod. na oslavu Svátku matek (hudba, zpěv, recitace, divadlo).
  • V pondělí 15.5. v 18:00 hod. na bohoslužbu a 2. část besedy s P. Ing. Mgr. Janem Zachovalem, CSc. o hospicovém hnutí a křesťanské péči o nemocné.
  • V sobotu 3.6. na pouť do St. Florian, Rakousko (společně s farností Kr. Pole). Přihlášky a podrobnosti během návštěvních hodin nebo na tel.: 724 772 349 u faráře P. Mgr. Pavla Hověze.
  • V neděli 11.6. v 10:00 hod. na Bohoslužbu za řidiče a cestující a žehnání dopravních prostředků na parkovišti před Duchovním centrem.
  • Na poutní mše svaté v kapli sv. Antonína pod Lesnou, Loosova ul. v út 13.6. v 18:00 hod. (svátek patrona kapličky) a v ne 18.6. v 15:00 hod. ke cti patrona kapličky.
  • V neděli 25.6. na DEN FARNOSTI. Bohoslužby v 8:30 a v 10:00 hod. Program pro děti, mládež a dospělé po celý den v Duchovním centru i na přilehlé louce.

Více informací najdete na stránkách duchovního centra a farnosti Brno - Lesná.