Další novinky na TV-MIS

Křesťanská "on-demand" televize (tedy s programem na vyžádání, Televize - Multimediální Internetová Samoobsluha) www.TV-MIS.cz dostala v těchto dnech zcela nový vzhled a nové funkce.Navíc je nyní (pro snadnější zapamatování a naťukání adresy) dostupná i na www.tvm.cz (v odkazech ale, prosím, uvádějte dále kompletní adresu www.TV-MIS.cz).

Přibyl větší počet nových videotitulů, mimo jiné:

• Velehrad 2005 (tradiční pěší pouť, netradiční průvodce...) 50 min.
  • Pojďte s námi (klip o každoroční pěší pouti na Velehrad)
  • Slunce, víno, diecéze (klip o Brněnské diecéczi a DCŽM) 5.0 min.
  • Audiosérie Případ Babice (dokument o vraždách - i justičních - a procesech v r. 1951) 260 min.
  • Strašidla a pidižvíci (pohádková divadelní hra pro malé i velké) 77 min.
  • Lidové misie ve farnosti Rad. Svratka... (dokument o průběhu misií) 121 min.
  • O svátostech, zejména o sv. smíření (plné misijní promluvy P. Jindřicha Bartoše) 23 min.>
  • Audio Jak mě zatýkali (vzpomínky P. Jana Podveského odsouzeného v "případu Babice") 62 min.
  • Audio Chválím Tebe (CD s 13 křesťanskými písněmi) 52 min.
  • Audio Jenom Bůh (CD s 16 křesťanskými písněmi) 55 min.

V průběhu měsíce května připravujeme zařazení dalších titulů: Unikátní video (dva díly) s nahrávkou svědectví dnes již zemřelého P. Jana Podveského, který společně s dalšími svědky před kamerou vypovídá o pozadí tzv. případu Babice, a o metodách Státní bezpečnosti v 50. letech minulého století, muzikál Křížem to neskončilo, další divadelní hry s pohádkami pro velké i malé od Křemílek Teamu, a snad ještě něco dalšího...