V katedrále začínají setkávní mladých křesťanů

Se zahájením nového školního roku se v Brně rozběhla řada programů pro mladé křesťany studující na zdejších středních i vysokých školách.Brno: V katedrále sv. Petra a Pavla už řadu let probíhají pravidelná úterní setkávání brněnských studentů. Mši v 18.30 hodin celebruje sekretář brněnského biskupa Jaroslav Čupr a po ní jsou všichni zváni na farní úřad na dómě, kde další duchovní program připravuje v tomto školním roce jáhen Pavel Svoboda. Kaplanem pro vysokoškolské studenty v Brně byl k 1. září jmenován jezuita Josef Stuchlý, s nímž se mohou mladí věřící setkávat na pravidelných bohoslužbách v kostele Nanebevzetí Panny Marie na Jezuitské uliic, a to vždy v pondělí od 19.hodin.

Zajímavé programy nabízí všem zájemcům také Vysokoškolské katolické hnutí se sídlem na Kozí ulici č. 8 (http://www.katolik.cz/vkhbrno).